5 טיפים להשכרת קליניקה מצליחה לאימון או טיפול באזור המרכז

חדרי טיפול להשכרהבעלי עסקים קטנים – מאמנים, מטפלים, מנחי קורסים או סדנאות – מחפשים מקום מתאים בו יוכלו לתת את השירות ללקוחות ומטופלים שלהם. בין אם מדובר על תחילת הדרך המקצועית ולעתים גם בשלבים מתקדמים יותר, עולה צורך ברור להשכרה של קליניקה לפי שעות, חצי יום או יום שלם. מקום שיהיה נאה מבחינת הנראות ואבזור שלו, ישדר ויעצים את המותג שלהם וכמובן יהיה נוח מבחינת ההגעה הן ברמת החניה, התחבורה הציבורית והמיקום של הקליניקה.

קיבצנו בשבילכם מספר רעיונות שיעזרו לכם לקבל החלטה נבונה בבחירה של הקליניקה הטיפולית שלכם.

 1. גמישות מחירים – בשלבי הקמה של העסק, חשוב לבדוק את ההיתכנות הכלכלית להשכרת הקליניקה. הוצאות המשרד או הקליניקה יכולות להיות גבוהות ולא במתאם להכנסות שלכם מהעסק. במקרה הזה, יש לבדוק את הפעילות השיווקית שלכם, קצב גדילה של כמות הלקוחות (ובהתאם ההכנסות) בקליניקה, ובהתאם לקבל החלטה האם לשכור קליניקה או משרד לפי שעות, חצי יום או יום שלם.

במרכז יסוד אנחנו מציעים מגוון של מסלולים המאפשרים גמישות מחירים ועונים על הצרכים השונים של הלקוחות שלנו. לא פעם, מטפלים בתחילת דרכם או אלו המעבירים את הקליניקה שלהם לאזור המרכז מאזורים אחרים בארץ, שוכרים בשלב הראשון קליניקה לפי שעות בודדות. בשלב השני, כאשר זה כבר משתלם כלכלית, הם שוכרים את הקליניקה לפי משמרת קבועה של חצי יום או יום שלם.

 1. מוניטין ואווירה – גם אם אתם בתחילת הדרך, מומלץ ליצור נראות ולשדר מסר מתאים ועוצמתי ללקוחות שלכם. אנשים אוהבים ומתחברים בקלות להצלחה. ברגע שהמיקום של הקליניקה שלכם והנראות שלה משדרים איכות והצלחה – אתם מעבירים מסר חד משמעי ללקוחות שלכם לגבי המוניטין שלכם ומעצימים את הבחירה שלהם בכם.
  מרכז יסוד ידוע כאחד המרכזים הוותיקים והאיכותיים באזור תל אביב. כבר בשלב ההקמה השקענו מחשבה בתכנון מוקפד, אשר יענה על כל צרכי המטפל או המאמן.
 2. חניה – אין ספק שבתל אביב, במיוחד בשנים הקרובות, הבחירה של הקליניקה שלכם צריכה לענות לצורך הכי בוער של הלקוחות שלכם – נוחות הגעה וחניה במקום. לקוח שנאלץ לחפש דקות ארוכות חנייה ברחובות הסמוכים לקליניקה, עשוי להגיע עצבני לטיפול. גם אם ישנה חניה באזור, עלות החניה היום בתל אביב יכולה להגיע ל-30-50 ₪ וזה מכביד מאד על הלקוחות שלכם ברמה כלכלית.
  פתרון שמצאנו ללקוחות שלנו הינו המיקום של מרכז יסוד במרחק הליכה של 3-4 דקות מקניון עזריאלי ורכבת המרכז. והכי חשוב, המרכז ממוקם בניין בו 3 מפלסים של חניון תת קרקעי, המאפשר לכם וללקוחות שלכם חנייה צמודה וללא תשלום! לכן אין עוד צורך לבזבז זמן יקר ובעיקר להתעצבן על כך שנאלצתם לחפש דקות ארוכות חניה במקום.
 3. מיזוג אוויר נפרד בכל חדר – כן, כן, זה נשמע כפרט שולי ולא משמעותי, אך בפועל, אם תדמיינו את עצמכם בזמן האימון או הטיפול, וללקוח שלכם קר או חם, והוא מבקש לווסת את המזגן, חשוב שתמצאו מקום שיש בו שליטה נפרדת למזגן בחדר הטיפול שלכם. אחרת, במיוחד אם מדובר על מיזוג מרכזי במתחם עם הרבה חדרים, אתם עשויים להתווכח ללא צורך עם המטפלים העמיתים שלכם בקליניקות הסמוכות. חשוב למנוע את התופעה מראש.
  במרכז יסוד דאגנו למיזוג נפרד בכל חדר, כדי למקסם את חווית הנוחות והשהות במהלך הטיפול.
 4. ציוד ואביזרים – לא מעט מטפלים במיוחד בתחום העיסוי או הדיקור הסיני, נאלצים לסחוב את הציוד הכבד שלהם איתם. ודאו שמקום להשכרת הקליניקה שלכם מספק עבורכם את כל מה שאתם צריכים.
  במרכז יסוד יש את כל האבזור הנדרש עבור המטפלים והמאמנים – החל ממיטות טיפוליות, מזרנים לישיבה על הרצפה, כריות וכד'. וכמובן לוחות, פליפצ'ארט, ברקו וציוד נלווה. דאגנו עבורכם למחסן נעול לשימוש שלכם וכן ארונות אחסון מרווחים.

אלו הם 5 הטיפים הבוערים שיכולים לעזור לכם במציאת קליניקה מתאימה עבורכם ועבור הלקוחות שלכם. עניין העלות נשמע כחשוב ביותר, אך לעתים קרובות, במיוחד בזמן העבודה שלכם עם הלקוחות בפועל, אתם עשויים לגלות שנראות, מציאת חניה, מיזוג אויר וציוד מתאים בקליניקה שלכם עשויים לרווח את חווית הטיפול ולהפוך את השהות שלכם בקליניקה לנוחה ומרווחת במיוחד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות